مراسم تودیع و معارفه عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا در استانداری فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید صدرا، در این جلسه که با حضور معاونین استانداری فارس، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و اعضای هیت مدیره شرکت برگزار گردید، ابراهیم بهاروند به عنوان عضو جدید هیات مدیره این شرکت معرفی شد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای رحمانی در هیات مدیره شرکت گفت: باعث افتخار است که با ترکیبی از هیات مدیره ای کار کردیم که برای تصمیمات هیات مدیره و مجموعه شرکت عمران همواره پشتوانه بسیار خوب و موثر بودند.

خلیل حاجی پور، ۱سال و نیم گذشته را درخشان ترین دوره برای شهر جدید صدرا دانست و اظهار داشت: اتفاقات خوب و پروژه های استراتژیکی در این دوران کوتاه شروع شد و برخی از آنها در فاصله کمتر از ۶ ماه به بهره برداری رسید.

وی به دیگر اتفاقات خوب شهر جدید صدرا اشاره کرد و افزود: مسیر دسترسی صدرا به شیراز از محور باجگاه، امسال شاهد بازگشایی و افتتاح آن در ماه های آتی خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ادامه داد: مسیر دسترسی صدرا- دوکوهک که ازمهمترین مسیر های دسترسی صدرا به شیراز است، ۷۰ درصد آن تقریبا آماده می باشد و امیدواریم ۳۰ درصد باقی مانده با همکاری شهرداری شیراز رفع معارض شود و بتوانیم در هفته دولت امسال این بزرگراه درون شهری با عرض ۵۵ متر را افتتاح کنیم.

وی حضور ابراهیم بهاروند را در هیات مدیره شهر جدید صدرا با توجه به تجربیاتشان، ارزشمند دانست و تصریح کرد: به این ترکیب هیات مدیره توانمند در صدرا خوش بین هستم که بتوانیم برنامه ها را با قدرت و توان بیشتری پیش ببریم و سال ۹۸ را یک سال ویژه و مهم برای شهرجدید صدرا رقم بزنیم.

در این مراسم معاون عمرانی استانداری فارس، شهر جدید صدرا را با جمعیت ۱۵۰ هزار نفری و رشد شتابان آینده به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان فارس معرفی کرد و افزود: این شهر با توجه به قطب پزشکی، صنایع دارویی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عنوان برند شهری یا شهر با برند خود را تعریف کرده است.

محمود رضایی با اشاره به پروژه های در حال اجرای شهر جدید صدرا اظهار داشت: تصفیه خانه شرق و غرب شهر جدید صدرا، نیاز اساسی و کلیدی برای این شهر محسوب می شود و همچنین بحث مترو خط ۳ واقع در ورودی جاده صدرا که به زودی وارد فاز اجرایی می شود باید به عنوان یک پروژه الویت دار برای شهر صدرا تعریف کرد.

در ادامه این مراسم محمد ابراهیم فروزانی رئیس هیات مدیره شرکت عمران صدرا بیان داشت: استان پهناور فارس ظرفیت های فوق العاده ای در زمینه توسعه شهری دارد که به آن توجه جدی نشده و با توجه به روند تغییرات اقلیمی و آب و هوایی شهر صدرا احتمالا شاهد مهاجرت هایی هستیم که باید هم از نظر ترکیب نیروی انسانی و هم به لحاظ آمادگی برای جذب سرمایه گذاری در سطح بین المللی و ملی در پروژه های آینده پیش بینی های لازم را داشته باشیم.

ابراهیم فروزانی ضمن قدردانی از آقای رحمانی، از ایشان درخواست کرد: مباحث مربوط به سرمایه گذاری شهر صدرا در سطح استانی را جدی گرفته و حمایت کنند تا بتوانیم به عنوان یک گشایش در حوزه کلان شهر شیراز برای جذب سرمایه گذار اقدامات اساسی انجام دهیم.

ابراهیم بهاروند عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: نکته مهم امروز، هماهنگی بین بخشی ادارات شهر صدراست که شرکت عمران به تنهایی نمی تواند بار آن را به دوش بکشد و برای رسیدن به اهدافمان نیز باید همکاری و همدلی بین بخشی دستگاه ها شکل بگیرد تا یک شهر پویاتری داشته باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=19429
کد خبر
19429