شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت دهه مبارک فجر و با هدف افزایش فعالیت جسمی و ایجاد شور و نشاط در میان کارکنان، یک دوره مسابقات مختلف ورزشی به تفکیک (بانوان و آقایان) برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، این مسابقات که مورد استقبال تعدادی از کارکنان این شرکت در پنج رشته ورزشی فوتبال دستی، فوتبال گل کوچک و ps4 در بخش آقایان و رشته‌ های دارت و ایرهاکی در بخش بانوان قرار گرفته بود روز سه شنبه 21 بهمن ماه در ورزشگاه ملاصدرا مراسم اختتامیه آن  برگزار گردید.

در رشته‌ی فوتبال دستی تیم دو نفره حسین تقدیری و احمد طاهری مقام اول و در رشته‌ی فوتبال رایانه ای(ps4) محمد زارعی مقام اول، افشین رضایی مقام دوم، در رشته فوتبال گل کوچک تیم رئال متشکل از سیدمحمد ناظم الشریعه، محمود جمشیدی، سجاد شایانی و مهدی خلیلی  موفق به کسب مقام اول شدند. همچنین در رشته‌ی دارت بانوان، زینب ضرغامی، فاطمه صادقی و فریما حبیبی  مقام‌های اول تا سوم و در رشته ایرهاکی خانم ها ضرغامی و فاطمه هادی زاده موفق به کسب مقام اول و دوم شدند.

در پایان این رقابت ها با حضور یداله رحمانی عضوهیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا و سرمربی تیم ملی فوتسال، از نفرات برتر با اهداء جوایز نقدی تقدیر شد.

گفتنی است، این مسابقات هر ساله همزمان با دهه مبارک فجر در رشته های مختلف برگزار می گردد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23376
کد خبر
23376