به منظور بررسی عملکرد و پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست اقدام شرکت عمران شهر صدرا عضو هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در شهر صدرا حضور یافت و با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا از پروژه های درحال اجرای این شرکت بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، یداله رحمانی صبح امروز در ابتدای بازدید با حضور در محل پروژه بزرگراه قره پیری، اجرای این پروژه استراتژیک را با اهمیت خواند و از نزدیک روند اجرای عملیات آن را مورد بررسی قرار داد.

این پروژه به طول ۱۰/۵ کیلومتر ‌و عرض ۴۴ متر از پروژه های مهم حمل و نقل شهری صدرا بشمار می آید که در مرحله خاکبرداری و خاکریزی است و تاکنون حجم ۶۶۰ هزار متر مکعب خاکبرداری و خاکریزی گردیده است و طبق زمانبندی مشخص، در حال اجرا می باشد.

وی در بازدید دو ساعته خود از روند تکمیلی بزرگراه ابو علی سینا (محور صدرا- دوکوهک)  به طول ۳/۵ کیلومتر و عرض ۵۵ متر بازدید بعمل آورد؛  که فاز۱ مسیر به طول  دو کیلومتر، زیربار ترافیک رفته و فاز ۲ آن به طول ۱/۵ کیلومتر است که کل پروژه با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.

بازدید از  ۲ پروژه مسکونی ۵۸۱ واحدی طرح اقدام ملی نیروهای مسلح وزارت دفاع و ۵ پروژه ۳۹۰ واحدی سپاه از دیگر برنامه های سفر مهندس رحمانی به شهر صدرا بود.

در پایان بررسی وضعیت پروژه هاو ارائه گزارش پیشرفت کار پروژه های مرتبط با این بخش، دستور کار اصلی جلسه رحمانی با هیأت مدیره شرکت عمران صدرا بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=24035
کد خبر
24035