عضو هیأت مدیره و مدیرکل دفتر فنی-اجرایی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از پروژه های عمرانی درحال اجرای شرکت عمران شهر جدید صدرا بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، میرمحمد غراوی عضو هیأت مدیره و حبیب اله چاغروندی مدیرکل دفتر فنی-اجرایی شرکت عمران شهرهای جدید در اولین روز از سفر خود، از پروژه بزرگراه قره پیری که در مرحله خاکبرداری، خاکریزی و اجرای عملیات ابنیه فنی راه قرار دارد و طبق برنامه زمانبندی مشخص، در حال پیشرفت است بازدید به عمل آوردند.

بزرگراه قره پیری به طول 5/10 کیلومتر و عرض 44 متر، از پروژه های استراتژیک شهر صدرا که با هدف بهبود سیستم حمل و نقل و کاهش ترافیک درون شهری درحال اجرا می باشد.

در این بازدید که عزیزاله روشن سرپرست و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران شهر صدرا نیز حضور داشتند، میزان پیشرفت پروژه بزرگراه ابوعلی سینا و اراضی مربوط به جهش تولید مسکن از نزدیک بررسی و مورد بازدید قرار گرفت و غراوی ضمن ابراز خرسندی، این پروژه مهم را به عنوان یک پروژه محرک توسعه دانست و بر تسریع در روند تکمیلی پروژه تاکید کردند.

بزرگراه ابو علی سینا به طول 5/3 کیلومتر شهر صدرا را به منطقه دوکوهک در شمال غربی شیراز متصل کرده و با پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد در حال اجرا می باشد.

شایان ذکر است از سه و نیم کیلومتر طول مسیر 2 کیلومتر مسیر زیربار ترافیک رفته و یک و نیم کیلومتر باند برگشت در مرحله نهایی اجرای آسفالت می باشد و پس از آن عملیات زیرسازی مسیر رفت آغاز خواهد شد.

پایان بخش بازدید عضو هیات مدیره و مدیرکل دفتر فنی– اجرایی شرکت مادر حضور در محل شرکت عمران صدرا و جلسه با سرپرست و اعضای هیات مدیره در خصوص موارد مختلف مرتبط با حوزه فنی اجرایی، مسائل و مشکلات مسکن مهر و پروژه جهش تولید مسکن بود که در این خصوص ملاحظات مطرح به منظور بهبود فرایندهای اجرایی و ارتقاء تصمیم گیری ها گفتگو و نکات لازم یادآوری و تاکید گردید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=24228
کد خبر
24228