صبح امروز امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور به همراه رحمانی عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از بزرگراه قره پیری بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این بازدید که استاندار فارس و مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا نیز حضور داشت روند عملیات اجرایی این پروژه و جزییات فنی و طراحی مسیر تشریح و مورد بررسی قرار گرفت.

بزرگراه قره پیری یکی از مهم ترین محورهای اتصالی صدرا به کلانشهر شیراز است که تمام مراحل طراحی آن انجام و مجوزهای شورای ترافیک مربوط به آن اخذ گردیده است،  تشریفات مناقصه و پیمانکار آن نیز انتخاب و هم اکنون درحال اجرا می باشد.

این پروژه که یکی از شریان های اصلی شرق صدرا محسوب می شود و ساماندهی ترافیک در این محدوده باعث روانسازی و کاهش ترافیک می گردد و نقش راهبردی در توسعه آینده شهر صدرا خواهد داشت، کلنگ شروع رسمی عملیات اجرایی آن در اسفند ماه همزمان با آیین بهره برداری از بزرگراه شهید سلیمانی(محور باجگاه) به زمین می خورد.

گفتنی است بزرگراه قره پیری به طول 10 کیلومتر و عرض متوسط 44 متر با اعتبار بالغ بر 220 میلیارد تومان از بلوار حافظ در شهر صدرا شروع و به بزرگراه محلاتی در شیراز متصل می گردد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23377
کد خبر
23377