مهندس علی اکبری نماینده مردم شیرازدر مجلس شورای اسلامی از عملیات اجرایی احداث راه دسترسی شهر صدرا به اتوبان شیراز اصفهان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا طی این بازدید دکتر حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: اقدامات بسیار ارزشمندی در دستور کار قرار گرفته است که چشم انداز امیدبخشی را برای آینده این شهر پیش رو گذاشته است.

اضافه می گردد مهمترین اتفاقات رخ داده در مدت مدیریت جدید این شرکت شروع عملیات دو مورد از مهمترین دسترسی ها و گذرهای ارتباطی صدرا به شیراز شامل شروع عملیات اجرایی اتصال صدرا به شیراز از مسیر باجگاه و اتصال به بزرگراه شیراز- اصفهان به طول ۶ کیلومتر و همچنین شروع عملیات اجرایی بزرگراه درون شهری صدرا به سمت دوکوهک و اتصال به محور شیراز-سپیدان است .
احداث تصفیه خانه فاضلاب محلی غرب صدرا، احداث چندین فضای آموزشی با کیفیت که ساخت یکی از این مدارس فقط در مدت یکصد روز صورت گرفت، تعیین تکلیف پروژه های راکد مسکن مهرشهر صدرا، شروع عملیات اجرایی پروژه های روبنایی و زیربنایی متعدد و از همه مهمتر شکل گیری فضای وحدت و همدلی بین مجموعه دستگاههای مدیریت شهری صدرا با محوریت شرکت عمران و ایجاد جو همدلی و تعامل سازنده با همه گروههای ذینفع از دیگر اقدامات قابل ذکر است.

در این بازدید مواردی که نیاز به مساعدت از طرف نماینده شیراز بود مطرح ودو مورد آن به صورت تلفنی پیگیری گردید ؛ همچنین مقرر گردید درصورت نیاز، مراتب به جناب آقای مهندس اکبری ارجاع گردد تا مجددا در دستور کار قرار گیرد.

تلاش برای اختصاص ردیف های بودجه استانی و تبدیل صدرا به عنوان یکی از اولویتهای مدیریت ارشد استان از دیگر اقدامات صورت گرفته در دوره جدید مدیریت شرکت عمران شهر جدید صدرا قابل ذکر است.

خوشبختانه علیرغم تنگنای مالی و مشکلات اقتصادی دستگاههای دولتی تمامی پروژه های عمرانی فعال بوده و طبق برنامه زمانبندی با جدیت در حال انجام است.

صدرا امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند هماهنگی و همکاری دیگر بخشها و دستگاههای دولتی در سطح استان برای خلق تصویری جدید و آینده ای روشن و تبدیل آن به شهری با شرایط مطلوب برای زندگی به عنوان مکمل کلانشهر شیراز است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=19752
کد خبر
19752