عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید صبح امروز ضمن حضور در شهر صدرا، از آخرین وضعیت اجرایی دو پروژه راهگشای عمرانی شرکت عمران شهر صدرا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، یداله رحمانی طی این بازدید میدانی در معیت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا، بخش های مختلف دو بزرگراه قره پیری و ابوعلی سینا را مورد پیمایش قرار داده و درباره راهکارهای تسریع عملیات اجرایی بحث و تبادل نظر کردند.

بازدید از بزرگراه ابوعلی سینا در حالی صورت پذیرفت که دست اندرکاران پروژه جهت اصلاح آسفالت  موجود و اجرای عملیات زیرسازی و روسازی مسیر اصلی، در انتهای مسیر صدرا دوکوهک، راه انحرافی به طول ۴۵۰ متر و عرض ۷ متر (بصورت موقت) احداث و آسفالت کرده و ترافیک را در این مسیر قرار دادند.

از این رو پیش بینی می شود بزرگراه ابوعلی سینا که دسترسی شهروندان به شیراز از محور دوکوهک را تسهیل می کند به طور کامل در سال جاری به بهره برداری برسد.

گفتنی است بزرگراه قره پیری به طول ۱۰/۵ کیلومتر و عرض ۴۴ متر نیز در مرحله خاکبرداری، خاکریزی و آغاز ساخت ابنیه فنی در طول مسیر می‌باشد.

هدف اصلی اجرای این پروژه رفع گره‌های ترافیکی، سهولت دسترسی در نقاط ورودی و خروجی شهر صدرا و توسعه فضایی و کالبدی شهر است که عملیات اجرایی آن از اسفند سال ۹۹ در دستور کار شرکت عمران شهر صدرا قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23783
کد خبر
23783