مدیر عامل و اعضا هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا در نشستی با بهروزی مدیرعامل شرکت آبفای شهرستان شیراز و معاونین ایشان در خصوص رفع مشکلات موجود و پیگیری برخی پروژه های عمرانی مرتبط تبادل نظر و اتخاذ تصمیم کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، حاجی پور با اشاره به جلسه روز گذشته با دادستان شیراز و جمعی از مدیران استان در خصوص موضوع تصفیه خانه فاضلاب صدرا گفت: در این جلسه مسئولین آبفا قول مساعد دادند مدول اول تصفیه خانه شرق صدرا با ظرفیت پوشش دهی جمعیت حدود 100 هزار نفر حداکثر تا پایان شهریور ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان انجام تعهدات شرکت عمران صدرا در خصوص صورت جلسه سال گذشته با آبفا و پرداخت 70 میلیارد ریال کمک بلاعوض جهت تکمیل تصفیه خانه شرق از پیگیری دادستان محترم عمومی و انقلاب شیراز  در رفع موانع حقوقی و مالی پروژه قدردانی نمود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا همچنین از آمادگی شرکت عمران جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت مدول اول تصفیه خانه مرکزی غرب صدرا خبر داد و مقرر شد در نشستی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در این خصوص مجوزهای لازم اخذ وپیگیری شود.

وی همچنین ازانتخاب پیمانکار و شروع عملیات اجرایی ساخت مخزن 20 هزار متر مکعبی در ارتفاعات فاز دو صدرا برای حل مشکل آب شرب پایدار شهروندان فاز 2 با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت عمران خبر داد و گفت: نقشه های اجرایی ظرف حداکثر یک هفته در اختیار پیمانکار شرکت عمران قرار گیرد.

بهروزی هم ضمن تشکر از همراهی و تعامل موثر وسازنده هیات مدیره شرکت عمران صدرا، گزارشی از عملیات اجرایی پروژه های در دست اقدام و در دستور کار شرکت آبفا برای حل بنیادی مسایل مربوط به حوزه آب و تصفیه فاضلاب در شهر صدرا ارایه کرد و از برنامه ریزی جهت شروع به کار مدول دوم تصفیه خانه شرق صدرا و همچنین اجرای شبکه فاضلاب در فاز دو خبر داد.

در این جلسه موارد و مشکلات مختلفی از جمله طراحی و اجرای شبکه و مخزن جهت استفاده بهینه از پساب تصفیه خانه غرب به منظور آبیاری فضای سبز شهری و اراضی باغشهری، مشکلات احداث شبکه فاضلاب مسکن مهرو … مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=21904
کد خبر
21904