سرمربی تیم ملی فوتسال کشور خبر داد: تورنمنت بین‌المللی فوتسال صدرا با حضور تیم های قدرتمند و در سطح بین المللی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، سید محمد ناظم الشریعه با بیان این که انصراف چند تیم به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا خللی در برگزاری این مسابقه برگزار نخواهد کرد افزود: با تیم های قدرتمندی از عرصه های بین المللی برای شرکت در این تورنمنت رایزنی به عمل آمده و در آینده نزدیک شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که فعالیت های شرکت عمران صدرا در حوزه های فرهنگی و ورزشی هم تداوم دارد خاطر نشان کرد: در دو سال گذشته با تلاش های صورت گرفته شاهد بهره برداری از سه زمین چمن مصنوعی و سالن چندمنظوره ورزشی در این شهر جدید بودیم. تا قبل از بهره برداری از این مجموعه سرانه امکانات ورزشی در شهر صدرا آمار و ارقام خوبی را نشان نمی داد که پس از احداث این مجموعه ها شاهد پویایی هر چه بیشتر شهروندان و افزایش نشاط و تندرستی ساکنین صدرا خواهیم بود.

ناظم الشریعه به عزم جدی شرکت عمران صدرا برای گسترش زیرساخت های ورزشی در شهر جدید اشاره کرد و افزود: روند احداث استخرهای دوقلو در وضعیت مطلوبی قرار دارد و با بهره برداری از این پروژه در اینده نزدیک شاهد افزایش سرانه فضاهای های ورزشی و به دنبال آن ارتقاء نشاط شهروندان خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشور در پایان اضافه کرد: بسیاری از از پروژه هایی که توسط این شرکت عمران صدرا در حال انجام است رویکرد اجتماعی فرهنگی  داشته و می توان از آنها برای برگزاری مسابقات و رویدادهای متنوع ملی و بین المللی نیز استفاده کرد.

بنا بر این گزارش تورنمنت بین‌المللی فوتسال قرار بود بین روزهای ۱۰ تا ۱۵ تیر در سالن صدرا شیراز برگزار شود که به وقت دیگری موکول شد که مجددا اطلاع رسانی خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23798
کد خبر
23798