مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا از موافقت با برگزاری تورنمنت بین‌المللی در شهر صدرا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، با توجه به در پیش بودن مسابقات فوتسال ۴ جانبه بین المللی، روز گذشته ترابیان نماینده فدراسیون فوتبال و برگزار کننده تورنمنت ها و ایونت های رسمی و هنر پیشه رئیس هیات فوتبال استان فارس به منظور بررسی شرایط میزبانی تورنمنت فوتسال به همراه سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال و مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا از سالن بین المللی چند منظوره تخصصی فوتسال صدرا بازدید کرده و ظرفیت های آن را  مورد بررسی قرار دادند.

در همین راستا پس از بازدید از سالن ورزشی، در محل شرکت عمران شهر صدرا جلسه ای با حضور اعضای هیأت مدیره تحت عنوان بررسی شرایط میزبانی تورنمنت فوتسال برگزار شد.

در این جلسه ترابیان گفت: استان فارس استانی است که از استعدادهای زیادی برخوردار بوده و بازیکنان زیادی را به تیم ملی تحویل داده است. اما علی رغم تمام فعالیت ها و پتانسیل های ارزنده ای که از آن برخوردار است تا به امروز ساختار قابل توجهی برای برگزاری تورنمنت های بین المللی نداشته است.

نماینده فدراسیون فوتبال و برگزار کننده تورنمنت ها و ایونت های رسمی کشور افزود: در پی بازدید انجام شده و بررسی امکانات ورزشی شهرصدرا و سالن ورزشی، موافقت خود را جهت برگزاری تورنمنت اعلام می کنم.

وی با بیان اینکه سالن بین المللی چند منظوره صدرا باید برند شود و در AFC ثبت گردد، اضافه کرد: این سالن یک ثروت ملی و آبروی کشور است که با همت و زحمات شرکت عمران شهر صدرا ساخته شده و بایستی از آن بهره برداری بهینه گردد و شکل بین المللی بخود گرفته و بگونه ای که ماندگار و مستمر باشد و هر ساله مورد استقبال AFC  قرار گیرد.

وی در پاسخ به درخواست مدیرعامل شرکت عمران در ارتباط با ارزیابی سالن تصریح کرد: با توجه به حضور فراوان آقای ناظم الشریعه در تورنمنت های بین المللی، دید اساسی به این سالن داشتند؛ سیستم نور و صوت کاملا حرفه ای، زمین و کفپوش دارای استانداردهای بین المللی، ۴ رختکن که نمونه آنها را حتی در بازرسی های تورنمنت اروپا و کشورهای دیگر ندیدم، جایگاه صدا و سیما مشخص، اسکوربورد پیشرفته و دارای امکانات کاملا مجهز می باشد.

ترابیان ادامه داد: بدلیل زمان اندک بایستی به کارها سرعت بخشید و در جلسات بعد برنامه ها و هماهنگی ها لازم را در قالب چک لیست ارائه خواهم داد.

رئیس هیات فوتبال استان فارس بعنوان متولی بازی های فوتبال ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا بابت ایجاد چنین رویکرد ورزشی در شهر صدرا اظهار داشت: شهر شیراز از نظر فرودگاه و هتل چیزی کم ندارد و تنها موردی که باعث عدم برگزاری تورنمنت شد، عدم وجود سالن استاندارد بود که با وجود چنین سالن بین المللی در شهر صدرا می توانیم میزبان بسیاری از مسابقات ورزشی باشیم.

هنر پیشه افزود: مسابقات باید بسیار خوب برگزار گردد مسابقاتی ماندگار و سال به سال آن را توسعه دهیم.

گفتنی است برگزاری مسابقات بین المللی فوتسال در تیر ماه با حضور ۴ تیم که تاکنون سه تیم ایران، عمان و ارمنستان قطعی شده است برگزار خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23737
کد خبر
23737