شرکت عمران شهر جدید صدرا در آستانه بزرگداشت یوم الله 9 دی ، در بیانیه ای از مردم بصیر و انقلابی شیراز بالاخص مردم شریف شهر جدید صدرا  برای حضور پرشور در مراسم گرامی داشت این حماسه بزرگ دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا،  دربخشی از این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

این حماسه نشان داد امکان فروپاشی نظام و اتحاد کشور از درون وجود ندارد . بزرگداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و عبور از فتنه ها متعلق به یک گروه و جریان خاصی نیست بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر، دشمن شناس و سلحشور ایران اسلامی است.

روزی که با تجلّی دست قدرت الهی و خلق حماسه‌ای بی‌بدیل با حضور خودجوش امّت ولایتمدار در عظیم‌ترین راهپیمایی تاریخ، رذیلانه‌ترین فتنه آمریکایی صهیونیستی در هم پیچید و ثابت کرد که اگر همه قدرت‌های مالی و سیاسی جهان در مقابل نظام اسلامی بایستند این نظام قادر است سلحشورانه در مقابل آن‌ها قد علم کند و با کمترین هزینه، اهداف خود را پیش ببرد،

در همین راستا از آحاد مردم شریف استان فارس بالاخص شهر جدید صدرا دعوت بعمل می آید تا با شرکت در این حماسه عظیم و حماسی ، بار دیگر در حمایت از نظام اسلامی ، رهبری معظم انقلاب، شهدا و مقابله با فتنه گری ها و توطئه گرها بپا خاسته و همراه با ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی، با بررسی و بازخوانی ابعاد مختلف و تازه حماسه 9 دی و تعمیق بینش سیاسی و دینی، از نفوذ و فتنه دشمنان جلوگیری کنند.

مراسم طلایه داران بصیرت روز دوشنبه رأس ساعت۹:۳۰ صبح، در محل تقاطع خیابان ۹دی، ابتدای بست شهید آیت الله دستغیب (ره) حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) برگزار می شود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=21470
کد خبر
21470