نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، خواستار شکل گیری مجتمع اداری برای استقرار و تمرکز دفاتر نمایندگی و ادارات و دستگاه‌های اجرایی در شهر جدید صدرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، جعفر قادری عصر شنبه ٢۴ آبان در آیین آغاز عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌های عمرانی شرکت عمران صدرا که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: با پیگیری‌ها و جدیت مجموعه مدیریت شهر صدرا در سطح استانی و ملی شاهد اتفاقات خوبی در این شهر به ویژه در حوزه توسعه زیرساخت‌ها و فضاهای فرهنگی، ورزشی، خدماتی و تجاری هستیم.

او به نیاز شهر صدرا به یک مجتمع بزرگ اداری در راستای استقرار ادارات و دستگاههای اجرایی اشاره و اضافه کرد: به زودی مجتمع قضایی دادگستری نیز در راستای پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم در این شهر احداث می‌شود.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی همچنین از اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای ایجاد درمانگاه‌ها و بیمارستان در شهر جدید صدرا سخن گفت و عنوان کرد: تامین اجتماعی نیز باید به این موضوع ورود کرده و سرمایه گذاری‌های متنوعی را در این بخش انجام دهد.

قادری توجه به مباحث فاصلاب و عملیات انتقال آب را از دیگر مؤلفه‌های نیازمند توجه در شهر صدرا دانست و گفت: اگرچه کارهای خوبی در این بخش انجام شده اما برای رسیدن به شرایط مطلوب باید گام‌های بلندتری برداشته شود.

او همچنین از لزوم توجه ویژه به موضوع آرامستان شهر جدید صدرا سخن گفت و تاکید کرد: باید تلاش کنیم دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم در بخش‌های مختلف در این شهر جدید مرتفع شود.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بار دیگر با تاکید بر اقدامات خوب انجام شده در حوزه زیرساختها در شهر جدید صدرا گفت: در حوزه شهرسازی، اداری و شهروندی می‌توان کارهای بزرگی را در ابن شهر انجام داد.

قادری با بیان اینکه ورود شرکت شهرهای جدید به مباحث آزادراهها موجب شده تا اقدامات خوبی در سطح ملی، محلی و منطقه‌ای شکل گیرد، گفت: شرکت عمران شهرهای جدید در فارس راه‌اندازی شود تا مناطقی که پتانسیل شکل گیری چنین شهرهایی را دارند با الگو گیری از شهر صدرا اجرایی و عملیاتی شوند و بستر لازم برای استقرار جمعیت ایجاد شود

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=22846
کد خبر
22846