دیدار مردمی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، به منظور ارتباط بی واسطه و صمیمانه با ساکنین شهر صدرا و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر حاجی پور ضمن حضور در مصلی جمعه و برگزاری میز خدمت مردم و مسئولین شهر صدرا مطالب مشروحی پیرامون طرح ها و برنامه های توسعه این شهر با نمازگزاران مطرح کرد.

وی مهمترین دغدغه دولت در شهر صدرا را تأمین دسترسی ها و ایجاد زیرساخت های حمل و نقل مناسب برای این شهر دانست و ضمن اشاره به جاده صدرا-باجگاه اظهار داشت: جاده صدرا- باجگاه با ۴۰ میلیارد تومان اعتبار حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی و پیش‌بینی می‌شود تا تابستان سال آینده، این مسیر زیر بار ترافیک برود؛ با افتتاح این مسیر شهروندان شهر صدرا با ۲۰ دقیقه رانندگی به مرکز شهر شیراز خواهند رسید.

حاجی پور در مورد بزرگراه صدرا-دوکوهک نیز گفت: این پروژه بصورت محور بزرگراهی ۶۵ متری به صورت مسیرهای تندرو و کندرو با پیشرفت ۶۰ درصدی به‌خوبی در حال انجام است و تا پایان سال بیش از نیمی از مسیر تا محدوده نهراعظم به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا همچنین از گشایش ۳ زمین ورزشی در دهه فجر در این شهر جدید خبر داد و افزود: در راستای تأمین پروژه های روبنایی، نیازهای ورزشی و فرهنگی شهر صدرا، عملیات اجرایی ۴ زمین ورزشی چمن مصنوعی در فاز ۱ و ۲ این شهر در هفته دولت امسال آغاز شد که ۳ زمین آن با سرمایه‌گذاری ۲٫۷ میلیارد تومان شرکت عمران در دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش شرکت عمران در تامین زیرساخت های فرهنگی – مذهبی شهر صدرا اشاره نموده و افزود: در راستای جلسه مجمع عمومی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید و پس از رایزنی های متعدد، مجوز شروع عملیات اجرایی مصلای بزرگ شهر صدرا صادر شد که پس از اعلام فراخوان و انتخاب پیمانکار در آینده نزدیک، عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

وی آغاز عملیات اجرایی خانه هنرمندان با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال و ساخت مرکز محله‌ای در فاز ۲ شهر صدرا را از دیگر اقدامات شرکت عمران در دهه فجر امسال برشمرد و گفت: اداره ثبت احوال شهر صدرا نیز تا پایان بهمن ماه افتتاح خواهد شد.

این مقام مسؤول در مورد مسکن مهر صدرا نیز گفت: پرونده مسکن مهر صدرا تا پایان نیمه اول ۹۸ بسته می‌شود؛ تنها پروژه‌ای که تحویل نشده بخشی از واحدهای آنیستا فر و بناسازان رمضان با ۹۵۰ واحد است که عملیات اجرایی آن در حال انجام است. وی افزود: پایان ساخت پروژه های مسکن مهر به معنای پایان مأموریت ما در این مجتمع ها نخواهد بود، بلکه تأمین خدمات و فضاهای ورزشی، فرهنگی و دیگر نیازهای ساکنین این پروژه ها اولویت بعدی شرکت عمران در شهر صدرا خواهد بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=19782
کد خبر
19782