تعدادی از ساکنین شهر صدرا به اتفاق امام جمعه و دیگر مسئولین این شهر از پروژه مسیر دسترسی صدرا به شیراز از مسیر باجگاه که توسط شرکت عمران از منابع داخلی این شرکت در حال احداث است، بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در ادامه گفتگوی مردمی روز گذشته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ، امام جمعه این شهر به اتفاق جمعی از ساکنین و دیگر مسئولین شهر ضمن حضور در مسیر دسترسی صدرا به شیراز از طریق باجگاه، از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفتند.

حجت الاسلام حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا در حاشیه این بازدید گفت: امروز شاید نخستین باری باشد که شهروندان شهر صدرا تصمیم گرفته اند از پروژه ای که دارای اهمیت بسیاری است بازدید به عمل آورند و این اتفاق می تواند نشانه خوبی از همراهی و همدلی مردم با مسئولین این شهر باشد.

وی افزود: مدیران حال حاضر شهر صدرا، نسل جدید انقلاب هستند و در مدت یکسال گذشته توانسته اند با فعال نمودن پروژه های بسیار خوب، احساس رضایت را در بین ساکنین بوجود آورند.

امام جمعه شهر صدرا خاطرنشان کرد: حضور امروز ما در محل این پروژه جهت عرض خداقوت به مجموعه شرکت عمران شهر جدید صدرا در اجرای راههای دسترسی جدید بویژه جاده باجگاه است که تلاشی برای دلگرمی مسئولان جهادگر این شهر است.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این بازدید همکاری و تعامل دستگاههای ذیربط را مهمترین نیاز حال حاضر این پروژه دانست و اضافه کرد: مسیر باجگاه در حال حاضر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به یاری خداوند تابستان آینده بخش صدرا به شیراز آن زیر بار ترافیک خواهد رفت.

وی افزود: افتتاح این مسیر می تواند نقش بسزایی در صرفه جویی مصرف سوخت و زمان داشته باشد و ترافیک جاده خلیج فارس به عنوان تنها مسیر دسترسی حال حاضر شهر صدرا را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=19753
کد خبر
19753