صبح امروز پنجشنبه 7 آذر ماه 98، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا میزبان فرماندار شیراز بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، جلسه ای با حضور فرماندارشیراز، شهردار و امام جمعه و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا، و با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در محل سالن جلسات شرکت عمران برگزار گردید.

در این جلسه که مسئولین ادارات برق، گاز، آبفا، و همچنین رئیس اوقاف شهر صدرا نیز حضور داشتند، پیرامون مسائل و مشکلات شهر صدرا به بحث و تبادل نظر پرداختند.
براساس این گزارش با توجه به مشکلات مربوط به تصفیه خانه، آرامستان و مصلای صدرا در این جلسه تصمیماتی اتخاذ گردید. همچنین پیگیری مکانی برای دفتر امام جمعه و اورژانس صدرا در دستور کار قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز جهت واگذاری یک قطعه زمین با کاربری انتظامی جهت احداث و استقرار اداره آگاهی در شهر جدید صدرا به صورت رایگان و همکاری و مشارکت در ساخت تصفیه خانه لوکال در این جلسه اعلام آمادگی کرد.

وی علاوه بر واگذاری زمین توسط شرکت عمران جهت احداث کتابخانه، از همکاری این شرکت در پرداخت 50 درصد از هزینه ساخت آن خبر داد.

در پایان نشست فرماندار شیراز به همراه مسئولین صدرا از شهرداری، مصلای بزرگ صدرا و مسیر دسترسی صدرا به دوکوهک و باجگاه که توسط شرکت عمران صدرا در حال احداث است، بازدید کردند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=21384
کد خبر
21384