نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در خصوص آخرین وضعیت پروژه های در دست اجرا و در دست اقدام این شهر گفتگو و رایزنی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، جعفر قادری در جلسه ای که با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا برگزار گردید ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده توسط مجموعه شرکت عمران گفت: پروژه های در حال اجراء و برنامه های در دست اقدام و مطالعه، تقریبا بخش عمده ای از مطالبات شهروندان صدرا و مسائل و مشکلات و نیازهای شهر صدرا را برطرف خواهد کرد.

وی افزود: امروز در صدرا مدیریت توام با ثبات و آرامش و حاکم شدن نگاههای علمی و تخصصی را شاهد هستیم و کارهایی که انجام می گیرد بلند مدت و زیر بنایی است که می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات شهروندان باشد.

رئیس مجمع نمایندگان شهرستان شیراز با بیان اینکه نگاه شما به حل مشکلات مردم و رفع موانع باعث شده در همه حوزه ها ورود پیدا کنید ادامه داد: بنده به سهم خودم تشکر و اعلام آمادگی می کنم که کارها با سرعت و جدیت بیشتری پیش رود و انتظار داریم که با استفاده از تجربه شهر صدرا و فرصتی که در این نقطه فراهم شده در پهنه های دیگر و محورهای پیرامونی شیراز مکانیابی شهرهای جدید دیگری در دستور کار قرار گیرد تا فشار جمعیتی برای سکونت و تقاضای مسکن در شهر شیراز کنترل و ساماندهی شود.

وی در ادامه جلسه خواستار مشارکت دستگاه ها برای جلو بردن کارهای عمرانی در شهر صدرا شد و افزود: سعی کنیم از مدلهای تامین مالی مناسب همچون مشارکت استفاده شود و همانند تصفیه خانه شرق صدرا در مابقی پروژه ها نیز خود دستگاه ها مشارکت داشته باشند تا حجم کارهای بیشتری انجام شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به پیشنهاد طرح اصلاح قانون تقسیمات کشوری خاطرنشان کرد: در این طرح همه مراکزی که جمعیت بالای 50هزار نفر را بخش و بالای 150 هزار نفر را به عنوان شهرستان پیشنهاد داده ایم و با توجه به مثبت بودن نظر وزارت کشور ابراز امیدواری کردند که هر چه سریعتر در دستور کار مجلس قرار گیرد.

گفتنی است وی در پایان جلسه از پروژه های عمرانی شرکت عمران شهر جدید صدرا بازدید بعمل آوردند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=22760
کد خبر
22760