معاون اول رییس جمهوری در آیین آغاز عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن فرهنگیان استان فارس روز شیراز را  به همه مردم ایران و اهالی شیراز تبریک گفت و افزود: هر ایرانی که در هر گوشه دنیا که باشد قطعا به شیراز با دارا بودن حافظ، سعدی، شاه چراغ و سایر مجموعه و مراکز فرهنگی آن افتخار می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، اسحاق جهانگیری تاکید کرد: تکمیل طرح های توسعه ای استان فارس و شیراز باید به جد در دستور کار مسوولان این استان قرار گیرد و طرح اقدام ملی مسکن فرهنگیان نیز در زمان کوتاهی تکمیل شود و شیراز باید از اولین نقاط ایران باشد که مسکن فرهنگیان بصورت کامل اجرا شود تا هیچ معلمی بدون مسکن در این استان دیگر وجود نداشته باشد.

وی با تبریک هفته معلم به فرهنگیان کشور بیان کرد: توافق وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و آموزش پرورش منجر به این شده که دغدغه مسکن فرهنگیان تمام شود و همه آنها صاحب خانه و مسکن ملکی شوند.

جهانگیری شروع عملیات اجرایی ساخت مسکن ملی فرهنگیان را همزمان با هفته معلم رویدادی مبارک قلمداد کرد و اظهار داشت: امروز در ۱۱ استان کشور عملیات اجرایی ساخت مسکن ملی فرهنگیان آغاز شد که شامل استان‌های فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی،خوزستان ،کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، تهران،سمنان ،زنجان و بوشهر می شود.

معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: امیدوارم در مدت زمان کوتاهی کار به نتیجه برسد و این مسکن ها تکمیل و تحویل فرهنگیان شود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=21831
کد خبر
21831