عضو هیأت مدیره و  مدیرکل دفتر فنی-اجرایی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از پروژه های عمرانی درحال اجرای شرکت عمران شهر جدید صدرا بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در سفر یک روزه مهندس توکلی و هیات همراه از پروژه تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید قاسم سلیمانی که در مرحله خاکبرداری و سنگ ریزی پل زیرگذر و انحراف اتوبان شیراز –مرودشت قرار دارد و طبق برنامه زمانبندی مشخص، در حال پیشرفت است بازدید به عمل آمد.

پروژه های پل زیرگذر باجگاه به طول 40 متر و عرض 25 متر و ارتفاع 5/6 الی8 متر به صورت متغیر، که با هدف بهبود سیستم حمل و نقل و کاهش ترافیک درون شهری درحال اجرا می باشد و مجتمع آموزشی 18 کلاسه شهر صدرا که در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع و زیربنای ۳۹۰۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر 335 میلیارد ریال در ناحیه کشاورزی و ناحیه 128 هکتاری شهر جدید صدرا روند ساخت را طی می کنند، مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید که مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز حضور داشتند، مراحل آماده سازی سالن بین المللی ورزشی تخصصی فوتسال را از نزدیک بررسی و مهندس توکلی ضمن ابراز رضایت، این پروژه مهم را به عنوان یک پروژه محرک توسعه و در راستای سیاستهای شرکت مادر دانست و بر ادامه روند فعال پروژه و تسریع در بهره برداری در پاییز سال جاری تاکید کردند.

سالن ورزشی 2000 نفری بین المللی به مساحت 9 هزار مترمربع با اعتبار بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت عمران شهر جدید صدرا درحال احداث می باشد.

مصلای بزرگ شهر جدید صدرا با ۱۷ هزار متر مربع زیربنا و در زمینی به مساحت ۱۶ هزار مترمربع از دیگر پروژه های بازدید شده توسط عضو هیأت مدیره و مدیر کل دفتر فنی- اجرایی شرکت عمران شهرهای جدید بود که این پروژه ها در دو فاز در مرکز شهر صدرا در حال ساخت است؛ فاز اول این مصلی تا مرحله اسکلت با برآورد حدودی ۲۵۰ میلیارد ریال با پایان انجام خاکبرداری در مرحله عملیات پی ریزی میباشد؛ در این بازدید بر لزوم پیش بینی های لازم به منظور ایفای نقش چند عملکردی مجموعه در قالب فعالیتهای فرهنگی اجتماعی علاوه بر کارکرد مذهبی آن تاکید کردند.

پروژه های در حال اجرای طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن و بزرگراه ابو علی سینا از دیگر پروژه های مورد بازدید مهندس توکلی و هیات همراه بود که از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه قرار گرفتند و هماهنگی‌های لازم در محل پروژه جهت تسریع در روند ساخت پروژه ها انجام شد.

پروژه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن آفتاب صدرا شامل 530 واحد در 5بلوک در زمینی به مساحت 35هزارمتر مربع و زیر بنای 91 هزار متر مربع در 4فاز درحال ساخت می باشد که با حل شدن مسئله پروانه ساختمانی پروژه و توافق با شهرداری روند اجرایی پروژه سرعت بیشتری یافته است.

همچنین از شروع عملیات آماده سازی پروژه محله شهر راز با ظرفیت 3000واحد مسکونی واقع در ناحیه 40 هکتاری از دیگر پروژه هایی است که امروز توسط همکاران شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور مورد بازدید قرار گرفت.

شایان ذکر است تامین زمین و برنامه ریزی طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید صدرا برای 11 هزار واحد مسکونی جهت متقاضیان ثبت نام شده تحت عنوان مسکن یکم، 6500 واحد مسکونی مشارکتی که عمدتا در قالب تفاهم نامه صورت پذیرفته و 3500 واحد مسکونی از طریق واگذاری زمین با تعهد ساخت در دستور کار می باشد.

پایان بخش سفر یک روزه عضو هیات مدیره و مدیران کل ستادی شرکت مادر حضور در محل شرکت عمران صدرا و جلسه با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در خصوص موارد مختلف مرتبط با حوزه فنی اجرایی، امور پیمان و قراردادها و مسکن مهر بود که در این خصوص ملاحظات مطرح به منظور بهبود فرایندهای اجرایی و ارتقاء تصمیم گیری ها گفتگو و نکات لازم یادآوری و تاکید گردید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=22528
کد خبر
22528