جلسه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا روز یکشنبه دهم فروردین با مهندس طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در محل شرکت عمران صدرا بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور در این جلسه گزارشی از عملکرد حوزه های مختلف از جمله عمرانی، مالی و … سال 98 و ارائه  برنامه ها و سیاستگذاری های سال 99 را ارائه کردند.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن درخشان توصیف کردن عملکرد این شرکت در اجرای پروژه های روبنایی و زیربنایی در سال گذشته از تدوین یک برنامه مشخص برای شروع به کار پروژه های بزرگ و شاخصی از جمله احداث پارک های محله ای و شهری، ساخت 2 مجتمع آموزشی جدید، شروع به کار پروژه بزرگ متروی صدرا به شیراز، شروع عملیات اجرایی اتصال صدرا به شیراز از محور قره پیری، ساخت مسیرهای ویژه دوچرخه و پیاده در شهر صدرا، احداث فرهنگسرا، کتابخانه مرکزی شهر صدرا و سالن ورزشی چندمنظوره با استانداردهای بین المللی از مهمترین پروژه های سال 99 این شرکت عنوان کرد که عمده آنها در سال 99 به بهره برداری خواهد رسید. همچنین مقرر شد در نیمه دوم اردیبهشت امسال افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهر جدید صدرا با حضور مقام عالی وزارت و مدیران ارشد استانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود در دستور کار قرار گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور نیز ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شهر جدید صدرا در پیشبرد برنامه های توسعه ای بر تداوم و استمرار حرکت رو به رشد شهر جدید صدرا در سال پیش رو تاکید کرده و سال 99 را سال تحولات مهم در خصوص ارتقاء کیفیت زیست و زندگی شهروندان شهر جدید صدرا توصیف کردند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=21720
کد خبر
21720