اعضای جدید شورای اسلامی شهر صدرا با حضور در شرکت عمران با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور در این دیدار ضمن تبریک موفقیت اعضای منتخب شورای اسلامی شهر صدرا در جلب آرای مردم، گفت:  مجموعه شرکت عمران صدرا بعنوان یکی از سازمان های موثر در توسعه شهر صدرا، آماده تعامل، همکاری و هماهنگی با مدیریت شهر صدراست و امیدواریم با حضور شما نمایندگان مردم با تجارب ارزشمند در حوزه های مختلف و شناخت مختصات فرهنگی، اجتماعی و… بتوانیم با همکاری موثر مجموعه شورای شهر، شهرداری صدرا  و مجموعه های دیگر، فصل جدیدی از توسعه، پیشرفت، رونق و آبادانی در شهر صدرا داشته باشیم.

حاجی پور در ادامه با اشاره به اهمیت کار شوراها و لزوم تعامل، اتحاد و انسجام میان اعضای شورا بیان داشت: شورا یک تشکیلات جمعی و مشورتی است و توسعه شهر بدون هم فکری، همدلی و تلاش مضاعف محقق نمی شود و ما این انتظار را داریم که دو نهاد شورای شهر و شهرداری صدرا این هماهنگی، همفکری و وحدت را با مجموعه عمران صدرا داشته باشند و عمران صدرا نیز با تمام توان و ظرفیت در جهت رفع مشکلات و مسائل شهر همراهی خواهد کرد .

درادامه، فیروزمند، رئیس محترم شورای شهر و اعضاء شورای شهر صدرا از خدمات ارزنده شرکت عمران و همچنین دکتر حاجی‌پور بخصوص در مدت زمانی که سکان مجموعه عمران صدرا را بدست گرفتند تقدیر و تشکر کردند و یکی از نقطه ضعف های شهر را مدیریت چندگانه دانستند که با تعامل می‌ شود این نقطه ضعف را به نقطه قوت تبدیل کرد.

اعضای شورای شهر صدرا در این دیدار، وحدت و هماهنگی در تصمیم‌گیری توسط دستگاههای اجرایی را دو عامل ایجاد رضایتمندی شهروندان و رفع مشکلات دانستند.

نمایندگان مردم به آینده شهر ابراز امیدواری کردند و جهت حل مسائل و مشکلات، نیازسنجی و برنامه ریزی برای تعریف پروژه های جدید، تشکیل چند کمسیون پیشنهاد دادند و درجهت توسعه شهر صدرا و خدمت به آرامش و آسایش عموم مردم با همکاران سازمان ها تا لحظه ی آخر اعلام همکاری کردند.

رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهر صدرا با استقبال از ارائه پیشنهادهای سازنده وکاربردی توسط اعضای منتخب، همدلی را مهمترین بحث دانست و اظهار داشت: شهر صدرا آینده شهر شیراز است و برنامه ریزی برای شهر صدرا در واقع برنامه ریزی برای یک چشم انداز جهت توسعه و سرمایه گذاری شهر شیراز است.

محمد ابراهیم فروزانی افزود: شرکت عمران شهر صدرا بعنوان نماینده شرکت شهرهای جدید، متولی همه شهرهای جدید استان از جمله شهر جدید تابناک و ۴ شهر جدید در حال برنامه ریزی دیگر می باشد.

فروزانی با اشاره به اینکه در شهر صدرا دوگانگی وجود ندارد اضافه کرد: اگر امروز دولت تکلیف کند که شرکت عمران باید از شهر صدرا خارج شود همه منابعی که در اختیار این شرکت می باشد به سازمان ملی زمین انتقال می یابد.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: هدف ما شهر صدرا است و امیدواریم بتوانیم با همدلی و برنامه ریزی، شهری با کیفیت محیطی بیشتر ایجاد کنیم و درنشستهای بعدی با استفاده ازظرفیتهای همدیگر، «باهم» و «برای مردم» آینده ای بهتر را رقم بزنیم.

در پایان ابراهیم بهاروند نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر صدرا  با بیان اینکه شرکت عمران صدرا با حکم وزیر راه و شهر سازی نماینده تام الاختیار وزیر در تمام قوانین مسکن و شهرسازی است، گفت: امیدواریم با همت شما نمایندگان مردم و همکاری یکدیگر، مدیریت واحد شهری که سالهاست در سطح کشور به آن اشاره شده است، در این شهر ایجاد کنیم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=24028
کد خبر
24028