شرکت عمران شهر جدید صدرا به عنوان دستگاه اجرایی برتر و خلیل حاجی پور مدیر عامل این شرکت به عنوان مدیر برترجشنواره شهید رجایی استان فارس و همچنین مدیر نمونه شهرستان شیراز انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، جشنواره شهید رجایی سال ۹۸) باموضوع ارزیابی عملکرد سازمانی سال ۹۷ درمحل سالن شهید امامی استانداری فارس با حضور کلیه مدیران،مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی، فرماندهان لشکری، نظامی همزمان با هفته دولت برگزارشد که در بخش کارکنان نیز از سالار نجفی معاون مالی اداری و بودجه ,علیرضا صبوری, محمدکریم ذیگلری و حسین حسین پوراز شرکت عمران صدرا تقدیر شدند.

همچنین در شورای اداری شهرستان شیراز که صبح در فرمانداری شیرازبرگزار گردید مجتبی کرمیان,محمد قرا,داراب صفری و محمد پرهام به عنوان کارمندان نمونه شرکت عمران صدرا به همراه مدیر عامل این شرکت دکتر حاجی پور به عنوان مدیر نمونه انتخاب شدند.
در این جشنواره ۵ دستگاه برتر با شاخص کل در ۵ گروه حمایتی,سلامت و بهداشت، زیربنایی وتولیدی، عمومی اجتماعی و قضایی، علمی فرهنگی و آموزشی معرفی و با اهدا لوح وتندیس جشنواره, مورد تقدیر معاونینین وزیر صنعت معدن و تجارت ,استاندار و نماینده ولی فقیه در استان فارس قرار گرفتند,که شرکت عمران توانست یکی از عناوین نخست دستگاه های اجرایی برتر را کسب نماید.
علاوه بر این ,ستاد این جشنواره ۲ دستگاه برتر در بعد شاخص عمومی و ۲ دستگاه برتر در بعد شاخص اختصاصی و همچنین۳ دستگاه در بعد اقدامات برجسته انتخاب و ازمدیران و کارمندان دستگاههای برترتقدیرشد.
جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از دستگاههای اجرایی برتر و نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاههای اجرایی درسطوح مختلف ملی، استانی و دستگاهی برگزارمیشود

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=20926
کد خبر
20926