شرکت عمران شهر جدید صدرا در ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور به همراه برگزاری نشست های تخصصی و همایش های جانبی که در محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برگزار گردید، حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در قالب رویداد ” کیش اینوکس 2019″  که در تاریخ 27 لغایت 30 آبان ماه 1398 با حضور 147 شرکت داخلی و خارجی و 10 شهر جدید کشور در جزیره کیش برگزار شد، به کار خود پایان داد.

از اهداف برگزاری این نمایشگاه می توان به معرفی فرصت های سرمایه گذاری در طرح های خرد وکلان ملی، جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ارائه جدیدترین روش های تامین مالی برای طرح های سرمایه گذاری و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه گذاران و مجریان طرح های سرمایه گذاری، تمرکز بر راهکارهای تامین مالی پروژه ها، افزایش تولید داخلی ، توانمندی‌ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور، کمک به تشکیل سرمایه دراقتصاد ملی، افزایش ظرفیت ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه اشاره کرد.
همچنین تمرکز بر موضوعاتی نظیر گسترش تعاملات بین المللی بازار سرمایه، ، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور از طریق مشارکت بازار سرمایه، توانمند سازی شرکت های بخش خصوصی در مواجه با چالش های اقتصادی پیش رو تقویت حوزه دانش بنیان، تبیین جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در توسعه تجارت و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی ، بررسی روش های همکاری بنگاه های کوچک و متوسط ایرانی با شرکای خارجی از دیگر اهداف نمایشگاه بین المللی اینوکس کیش بشمار می آید.

در این همایش10 شهرجدیدکشور با 100 پروژه حضور یافتند که در این میان شرکت عمران شهرجدید صدرا 9 بسته سرمایه گذاری خود را به ارزش 21 هزار میلیارد ریال شامل مراکز محله، پارک هنر و خانه هنرمندان، مجتمع ورزشی چند منظوره، دهکده تفریحی- توریستی، مرکز اجتماعات و پارک مرکزی شهر جدید صدرا در معرض دید سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگان گذاشت.

در حاشیه این نمایشگاه طرح 86 هکتاری در قالب طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن به همراه نمایش ماکت و ارائه مشخصات فنی به علاقه مندان سرمایه گذاری ارائه گردید.


شرکت عمران شهر جدید صدرا این حرکت اقتصادی و فرهنگی را برای سرمایه گذاران داخلی وخارجی  فرصتی برشمرد تا با استفاده از آن به رونق تولید و توسعه اقتصادی کشور کمک کند.

سرمایه گذاران می توانند جهت آشنایی با بسته های سرمایه گذاری به واحد مشارکت شرکت عمران شهر جدید صدرا مراجعه نمایند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=21375
کد خبر
21375