مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: عملیات اجرایی ترمیم، بهسازی و روکش آسفالت مسیر دسترس صدرا به شیراز از محور خلیج فارس تا دو هفته آینده آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور در گفتگو با رادیو فارس در ارتباط با وضعیت آسفالت ورودی صدرا خبر داد: فعالیت های گسترده ای در زمینه نگهداری، ترمیم و لکه گیری آسفالت مسیر دسترسی صدرا به شیراز معروف به خلیج فارس بمنظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای توسط شرکت عمران شهر جدید صدرا تا دو هفته آینده انجام می گیرد.

وی افزود: با رایزنی های مختلفی به لحاظ فنی ( زیرسازی، اصلاح و مرمت و …)، روکش کل آسفالت مسیر باند رفت و برگشت از چپگرد صدرا (محل تقاطع صدرا به گلستان) تا ورودی شهر جدید صدرا به طول 20 کیلومتر(رفت و برگشت) در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با اشاره به بسته شدن مسیر در زمان عملیات آسفالت تصریح کرد: با هماهنگی پلیس راهور، تمهیدات ترافیکی در محور را خواهیم داشت و بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و محور صدرا/ دوکوهک به عنوان محورهای جایگزین مدنظر قرار خواهد گرفت.

حاجی پور ابراز امیدواری کرد و ادامه داد: تمام تلاشمان بر این است که ظرف یک ماه، این عملیات تا روکش کامل کل مسیر رفت و برگشت جهت آرامش خاطر ساکنین و شهروندان شهر جدید صدرا انجام گیرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=22571
کد خبر
22571