رئیس هیأت مدیره شرکت عمران توسعه گران عمران ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) صبح امروز از سایت ها و اراضی مکانیابی شده جهت ساخت پروژه های اقدام ملی مسکن بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، علی اکبر محرابیان در راستای تامین زمین و ساخت مسکن در قالب سیاست اقدام ملی تولید و عرضه مسکن صبح امروز به همراه هیأت همراه و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با حضور در این شهر از زمین های مکان یابی شده جهت ساخت پروژه های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن بازدید و ضمن ابراز رضایت از فرایند برنامه ریزی و اراضی تخصیصی طرح اقدام ملی در شهر صدرا در خصوص مکانیزم و چارچوب همکاری با مجموعه شرکت عمران شهر جدید صدرا مذاکره و گفتگو کرده و در خصوص مدل انجام کار توافق گردید.

در این بازدید که به توافق برای امضای تفاهم نامه فی مابین شرکت عمران شهر جدید صدرا و شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) منجر شد مقرر گردید ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به عنوان مجری ساخت حدود 2100 واحد در قالب طرح اقدام ملی برای ثبت نام کنندگان واجد شرایطی که از طریق سامانه، اقدام نموده اند، عملیات اجرایی را همزمان با کل کشور در هفته اول آبان ماه آغاز نمایند.

دکتر حاجی پور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: با تامین زمین این پروژه ها و پس از امضاء تفاهم نامه بزودی شاهد آغاز ساخت این 2100 واحد خواهیم بود. وی افزود: ۹۵۰ واحد از این تعداد دارای طرح معماری بوده و بلافاصله قابلیت شروع عملیات اجرایی را خواهد داشت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=22561
کد خبر
22561