مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا تاکید کرد: به جد مدافع حق‌وحقوق قانونی و معنوی ساکنان مسکن مهر در حوزه خرید و فروش عرصه هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور گفت: هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا در راستای قانون واگذاری عرصه با تخفیف‌های ویژه نقدی و (نقد و اقساط)، شرایط مالکیت برای متقاضیانی که تمایل به داشتن شش‌دانگ اسناد عرصه و اعیان واحد مسکونی خود رادارند، فراهم آورده تا ساکنان مسکن مهر صدرا بتوانند علاوه بر مشارکت در بهبود زیرساخت‌ها و روبنای محل زندگی خود به سندهای قطعی دست پیدا کنند.

وی تصریح کرد: تمام تلاش هیئت‌مدیره شهر جدید صدرا این است که ساکنان این شهر جدید که جز اقشار کم‌درآمد جامعه هستند از خرید عرصه منتفع شده به ارزش‌افزوده خوبی دست پیدا کنند.

وی بابیان اینکه هیئت‌مدیره شهر جدید صدرا تمام تلاش خود را برای فروش مناسب عرصه به شهروندان به‌کاربرده است گفت: برای حمایت از ساکنان این شهر تخفیفات خوبی در نظر گرفته‌ایم تا بتواند با آرامش خاطر سند شش‌دانگ خود را داشته باشند؛ بنابراین در این طرح علاوه بر تعیین قیمت مناسب توسط کارشناسان رسمی دادگستری، تسهیلات و تخفیفات ویژه‌ای هم توسط شرکت عمران ارائه‌شده تا متقاضیان بتوانند مالک اصلی عرصه و اعیانی باهم بوده و ضمن ایجاد ارزش‌افزوده، امکان نقل‌وانتقال قطعی نیز داشته باشند

حاجی پور با اشاره به نحوه پرداخت نقدی و اقساطی به متقاضیان گفت: در صورت پرداخت نقدی، متقاضیان مشمول ۳۰ درصد تخفیف و برای مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد، ۵ درصد تخفیف دیگر نیز اعمال می‌شود و پرداخت اقساطی نیز به‌صورت ۲۰ درصد نقد و الباقی، اقساط ۵ ساله با سود صفر و بدون بهره خواهد بود.

وی بابیان اینکه خرید عرصه برای ساکنان مساکن مهر به‌جز ایجاد آرامش و مشارکت در بهبود خدمات شهری سند قطعی برای دریافت وام و تسهیلات تلقی می‌شود گفت: مالکان سند شش‌دانگ مسکن مهر می‌توانند از مزایای سند قطعی در بانک‌ها، موارد حقوقی و قانونی بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: در حال حاضر تمام عرصه‌های واحدهای مسکن مهر صدرا قیمت‌گذاری شده و متقاضیان می‌تواند به‌راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن ملک خود را به نام بزنند.

حاجی پور گفت: بیشترین استقبال برای خرید عرصه توسط ساکنان فاز ۲ انجام‌گرفته است و در خصوص فروش عرصه فاز‌ها دیگر نیز اطلاع‌رسانی مطلوبی انجام‌شده است.

حاجی پور درنهایت گفت: غرض از فروش عرصه مسکن مهر تنها تکمیل روبنای سایت‌ها و ایجاد مشارکت و آرامش برای ساکنان است و دولت به‌هیچ‌عنوان به دنبال انتفاع در بخش فروش عرصه نیست.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=19426
کد خبر
19426