مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا گفت: عملیات اجرایی باند دوم بلوار خلیج فارس ظرف یک هفته آینده آغاز می گردد و تا یک ماه بعد، عملیات بهسازی و روکش آسفالت کل محور به اتمام می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، پیرو ثبت سوژه‌ای در سامانه فارس من با عنوان چرا باند دوم بلوار خلیج‌فارس شهر صدرا آسفالت نمی‌شود؟ با توضیحات “چرا باند دوم بلوار خلیج‌فارس از ورودی صدرا تا میدان امام رضا (ع) روکش آسفالت آن انجام نشده است؟ امسال که باران و برف نبود! الان هم که هوا عالی است و فصل پروژه‌های عمرانی است که دلسوزانه پیگیری شود!جاده ورودی شهر صدرا پر از چاله‌ها و برش‌های نامناسب آسفالت است و به هیچ عنوان کیفیت ندارد و تمام جلوبندی ماشین‌های ورودی به شهر صدرا از بین رفته است. خواهش می‌کنم مشکلات شهر صدرا را با جدیت دنبال کنید.

در همین راستا مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا به این چالش مطرح شده از سوی شهروندان پاسخ داد.خلیل حاجی‌پور در این زمینه اظهار داشت: در خصوص پرسش شهروندان در خصوص عدم شروع آسفالت باند دوم بلوار خلیج‌فارس شهر صدرا، به استحضار می رساند که شرکت عمران شهر جدید صدرا علی‌رغم عدم وجود تکلیف قانونی در خصوص معابر درون شهری، در سال گذشته اقداماتی هدفمند و مستمر با هدف ساماندهی و بهسازی معابر درون شهری و برون شهری صدرا را در دستور کار قرار داده است. وی افزود: در همین راستا در مجموع بیش از ۵۰ هزار تن آسفالت در ۲۸ کیلومتر از معابر درون شهری و برون‌شهری صدرا توسط شرکت عمران با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال اجرا شده است و این عملیات در سال جاری بر اساس اولویت‌ها و برنامه‌های شرکت عمران استمرار خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا افزود: در سال جدید به دلیل عدم اعلام قیمت قیر توسط پالایشگاه‌های طرف قرارداد با پیمانکاران شرکت عمران شروع عملیات اجرایی با تاخیر مواجه شده که با رفع موانع و تامین اعتبار لازم پیش بینی می شود که عملیات اجرایی باند دوم بلوار خلیج فارس ظرف یک هفته آینده آغاز شده و ظرف حداکثر یک ماه عملیات بهسازی و روکش آسفالت کل محور به اتمام برسد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23640
کد خبر
23640