سردار حبیبی فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس بهمراه سردار نوری نژاد معاون هماهنگی ناجا و هیات همراه با حضور در شهر صدرا از مراحل ساخت مجتمع پلیس های تخصصی شهر صدرا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این بازدید که مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران صدرا نیز حضور داشتند، مدیرعامل این شرکت از فرایند تعریف پروژه، اخذ مجوزها و مصوبات و چگونگی مراحل احداث این پروژه و مشخصات فنی آن توضیحاتی ارائه نمود.

خلیل حاجی پور اظهار داشت: در راستای ارتقاء کیفیت ارایه خدمات به شهروندان شهر صدرا و تامین امنیت پایدار شهری این پروژه با هماهنگی سردار حبیبی فرماندهی ارشد نیروی انتظامی استان از پاییز سال گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شده و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری آماده بهره‌برداری شود.

وی تصریح کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۳۴۰۰ مترمربع و زیر بنای ۱۴۷۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد ریال از منابع داخلی شرکت عمران شهر صدرا و توسط این شرکت در حال اجرا است.

حاجی پور اضافه کرد: مجتمع پلیس های تخصصی شهر صدرا شامل دو ساختمان مجزای پلیس راهور و پلیس آگاهی، فتا و پیشگیری است که مجتمع اول در مرحله سفت کاری و دیگری در مرحله اجرای سقف طبقه آخر می باشد.

سردار رهام بخش حبیبی هم در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و تعامل سازنده و موثر شرکت عمران صدرا در موضوعات مختلف مرتبط با نیروی انتظامی استان فارس ابراز امیدواری کرد که این پروژه شاخص و مهم به سرعت آماده تکمیل و بهره‌برداری شود. در ادامه این دیدارکلنگ آغاز عملیات اجرایی مجتمع اقامتی و مهمانسرای نیروی انتظامی در شهر صدرا که زمین آن توسط شرکت عمران تامین و هزینه ساخت آن توسط خیرین و منابع داخلی نیروی انتظامی تامین شده است به زمین زده شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23851
کد خبر
23851