دو نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهر صدرا از پروژه در حال اجرای شرکت عمران شهر صدرا بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند  احداث آن قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این بازدید که مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره ای شرکت حضور داشتند، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تقدیر و تشکر از دو مجموعه شرکت عمران و جهاد نصر گفت: نسخه شفابخشی که کشور همیشه به آن نیاز داشته و دارد و بدون شک ادامه راه ما در مسیر پیشرفت عمران و آبادانی، بالندگی و عزت و سربلندی است و باید همچنان از آن بهره مند باشیم، مدیریت جهادی است.

ابراهیم عزیزی افزود: کشوری که از تهدیدهای زیادی برخوردار هست، جهت مقابله با آنها باید فرهنگ جهادی، مدیریت جهادی و تلاش جهادی و حرکت برمبنای آموزه های جهادی را چراغ راه خود قرار دهد. اینکه مقام معظم رهبری بر مدیریت جهادی تاکید داشتند تنها به این دلیل است که تنها راه برون رفت از مشکلات بهره گیری از این فرهنگ غنی می باشد چرا که این فرهنگ ما را از همه موانع عبور می دهد.

وی بیان داشت: امروز هم در مجموعه جهاد نصر که بر گرفته از روحیه جهادی است شاهد تلاش های خوبی هستیم و هم پشتیبانی، حمایت و تلاش شرکت عمران صدرا موجب برطرف شدن مشکلات و نیازهای شهروندان صدرا از جمله راه های ارتباطی شده است.

عزیزی با اشاره به اینکه صدرا مستحق خدمت های بیش از این می باشد، ادامه داد: شهر صدرا هم اکنون در حال جبران سالها عقب ماندگی است و  باید از نظر مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، فضای سبز، حمل و نقل درون شهری و برون شهری و از همه جهات تامین شود و با مدیریت مبتنی بر تفکر جهادی مسائل آن زودتر حل شود.

دیگر نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه تصریح کرد: شرکت عمران شهر صدرا در طول سالهای گذشته کارهای بزرگی را رقم زدند ما بازخورد این تلاش ها و زحمات را در جلسات مردمی که برگزار میگردد بخوبی مشاهده میکنیم، وقتی نوع مطالبات مطرح  می شود، می بینیم که مطالبات نسبت به گذشته متفاوت شده و زیرساخت ها و روبناها همه به نوعی یکی پس از دیگری حل می‌گردد.

جعفر قادری ادامه داد: شرکت عمران در شهر صدرا در هیچ زمینه ای نیست که پروژه ای تعریف نکرده باشد و اقدام جدی صورت نداده باشد. هیچ دستگاهی نیست که نیاز به زمین و ساختمان داشته باشد و شرکت عمران صدرا ورود پیدا نکرده باشد؛ در بحث راه، آب و فاضلاب، فضای آموزشی، ورزشی، فضای اداری، فضای خدماتی و رفاهی و فضاهای دیگر، یکی پس از دیگری مشکلات و معضلات صدرا را حل می کنند که این نتیجه یک مدیریت جهادی و تخصصی، تفکر جهادی و تفکر حاکمیت نیروهای علمی و نیروهای تخصصی شرکت عمران شهر صدرا است.

وی افزود: بحث راه های دسترسی، نقطه کلیدی و مهم توسعه هر شهر است و امیدواریم با این زیرساختها، دسترسی ها و این امکانات، شهر صدرا به آن کارکرد های ویژه تعریف شده از جمله شهر دانشگاهی، شهر درمانی و شهری مناسب سکونت دست یابد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات دو مجموعه شرکت عمران و جهاد نصر بیان داشت: جهاد نصر یکی از افتخارات استان است و امیدواریم که از لحاظ تجهیزات، ماشین آلات، امکانات و نیروهای تخصصی و توان مالی بتواند به جایگاه بالایی دست یابد تا بتوانیم پروژه های بزرگی را با کمک آنها در استان شروع کنیم.

قادری در پایان اضافه کرد: اعتقاد من بر این است که مشکل مملکت مشکل پول و مسائل مالی نیست، بلکه مشکل، طراحی مدل، پیگیری، جرأت و جسارت است که خوشبختانه همه اینها در دو مجموعه شرکت عمران صدرا و جهاد نصر وجود دارد و انشاالله ما نیز بتوانیم گره ای از این مشکلات را باز کنیم و بعنوان پشتیبان و همراه شما در پروژه های بزرگ و کلانی که تعریف شده است یاری نماییم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23842
کد خبر
23842