همزمان با اختتامیه نمایشگاه عکس خاطرات شهروندان شهر صدرا که بمناسبت گرامیداشت روز صدرا برگزار شده بود، با اجرای یک برنامه فرهنگی زیست محیطی، زباله های رها شده در بخشی از طبیعت شهر صدرا جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مدیرعامل این شرکت در حاشیه این برنامه فرهنگی زیست محیطی که در پارک جنگلی حاشیه پارک نجوم اجرا شد، گفت: یکی از اهداف این برنامه ترویج حفاظت از محیط زیست و نه به کیسه های پلاستیکی است.

خلیل حاجی پور بیان داشت: همه ی ما به عنوان ساکنان زمین می توانیم با تولید و مصرف کمتر پلاستیک و در صورت لزوم استفاده از پلاستیک های تجزیه پذیر گیاهی به عنوان جایگزینی برای ظروف و نایلکس های حاصل از مشتقات نفتی، به بهبود وضعیت محیط زیست و بهتر شدن حال زمین کمک کنیم.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه این گونه فعالیت ها در حمایت از محیط زیست نمادین است اما همراهی مردم در این نوع برنامه ها در دفاع از محیط زیست، نشان از اهمیت این بخش دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا افزود: هدف از اعمال نمادین این برنامه جمع آوری زباله و پسماند نیست بلکه با اجرای این گونه برنامه ها در تلاش هستیم که فرهنگ حفظ محیط زیست و توسعه پایدار را ترویج دهیم، که امید است با ترویج اینگونه فعالیت‌ها در حمایت از محیط زیست شهر صدرا، گامی بلند در جهت ارتقا فرهنگ و بهبود وضعیت محیط زیست برداشته شود.

در پایان حاجی پور از دست اندرکاران نمایشگاه بابت همکاری در برگزاری آن تشکر و قدردانی نمود .

شایان ذکر است نمایشگاه عکس خاطرات شهروندان شهر صدرا، از 1 الی 6 خرداد ماه در محل سالن ورزشی بین المللی صدرا از ساعت 9 الی 21 برگزار شد که با استقبال خوب شهروندان و علاقه مندان همراه بود .

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

لینک کوتاه نوشته
https://sadra.ntdc.ir/?p=23719
کد خبر
23719